.

Hayatımın enn uzun,ve aslında en çabuk geçen iki haftasının sonunda geçtiğimiz Cuma yine sevgiliye kavuşma günüydü.Ben bütün bu iki hafta çalışmak iyileşmek ve sınavlarıma çalışıp,onlara yetişmek zorundaydım.Tabi bu arada bi kahve içmek için işten çıktığım bir akşam metro merdivenlerinden en bezgin halimle çıkıp yürürken çaat diye karşımda O'nu görüşüm hayat enerjimin yerine gelmesini sağladı:)Ben de o gazla haftayı bitirip,gelmesini beklemeyip isyanların büyüğünü çıkarmadan Ankara'ya kaçtım..

Aşkla bütüün bir haftasonunu yapılacak maksimum şeyi yapıp Ankara turu atarak geçirdik. Ankara geçen seneye kadar benim için ODTU'den ibaretken şimdi içine biraz Tunalı biraz Park Caddesi, Eymir ve Bahçeli eklendi. Ankara'yla ilgili küçük gezi notlarını sonra gezinti-mekan katagorisiyle yazıcam ama şimdi blogla biraz hasret giderme vakti!

Pazar yazıları ve pazar bahaneleri ne yazıkki kendilerini pazar koşuşturmalarına bırakmış olabilir. İşten kalan bütün anlarımda yapacak onca şeyi, tam olarak düzene sokamayışımın zorluğunu yaşıyorum hala. Gece çalışmanın en kötü yanlarından biri uyku düzeninizin değişmesi ve uykunun her şeyin önüne geçmesi olabilir.Özellikle benim gibi uykusunu alamayınca hastalanıveren bi insan olarak, ciddi zaman sorunu yaşıyorum. Aslında tüm bunlar tembelliğe olan özlemimin bi tık artmasından..Yine de pazar yazılarımın başlıca konu ve fotoğraflarını incelemeyi hiç bırakmadım. Örnekse pazar köşelerine hala günün birinde bi-ikisine sahip olmayı dileyerek bakıyorum.

NTV'nin izleyicisi kimi zaman çok cana yakın olabiliyor okurum. Geçen hafta arayıp bir görüşünü bildirmek isterken, konuyu hafif uzatması sonucu Paris'ten İstanbul'a, İstanbul'dan Mersin ve Adana'ya kadar uzanan hikayesiyle birbirimize can olduğumuz bi bayanla yollarımız Paris'te kesişsin diye birbirimize iletişimlerimizi verdik. Hayat bazen böyle süprizli, böyle Paris dolu..

Dün Jazzy Lounge da yine Güvenç günüydü. Kesinlikle bağımlılık yapacağını düşüneceğiniz bir canlı müzik mevcut orada.Bu arada adı Cozy Lounge ken artık Jazzy Lounge olmuş. Yineliyorum, şahane bi canlı müzik dinleyip eğlenebilir, ve hatta şanslıysanız mekanın sahibini de çalıp söylerken görebilirsiniz:)

**Küçük Beyoğlu Foursquare'de mekanı tagleyen herkese birer fındık shot hediye ediyor!!Yeyyy!


Ve o zaman Cuma akşamı sakinlik akşamı olduğunda...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

I am truly happy tο glаnсe at this blοg pοsts whіch іncluԁes
plentу of vаluable іnformаtion, thanκs for providing these data.


Feel free to surf to mу homepаgе .
.. seopressor version5

Adsız dedi ki...

Hoωԁy would you minԁ lettіng me know whіch webhoѕt you're utilizing? I've loadеd your blog
in 3 сompletely different іnteгnet browserѕ and
І must sаy thіs blog loads a lot fаster
then most. Can you suggest a good web hoѕting proѵidеr at a honest price?
Сhеers, I appгeciate it!

My blog: SEOPressor
Also see my web site > Latest SEOPressor Plugin

Yorum Gönder