.

geri dönmek gerek

Herkese merhaba!Bloguma bir şeyler yazmıyor oluşum gezmediğimden(!), yazmaya değer bir şeyler yaşamadığımdan kaynaklanmıyor aslında.Tabiki eskiye nazaran çok daha az dışarı çıkabiliyorum.Gecelerin sabahlara karıştığı o anlar biraz uzaklara gitti gibi. Geceleri çalışmanın en büyük dezavantajlarından biri de gün içindeki düzeni tutturmanın zorluğu olsa gerek. En azından bir kısmı düzenli olmak zorunda olan hayatımda fevri hareketlere pek yer kalmadı ne yazıkki..En yapılabilir olanlarında bile fevri hayallerim de yok artık. Sizin anlicağınız öğrenci olmakla çalışan olmak arasında bir yerlere sıkışıp kaldıysanız eğer; hayat bi tık daha düzenli, bi tık daha yorucu ve bi tık daha kısıtlı..

Zamansızlığımdan yakınıyorum ama zamanım yok diye yazmıyor değilim.Yazma yetimin büyük çoğunluğunu sınırlarımı zorlayarak çok farklı alanlara kaydırmış durumdayım. Yapabileceğimden pekde emin olmadığım şeylerden bi tanesini yapıyorum ve hala pes etmek ve etmemek arasında gidip geliyorum.Başka bir blog,köşe,dergi,kitap,ansiklopedi!!(yazar burada yine bir merak uyandırıyor ve to be continued.. diyor olabilir)

Hali hazırda ben başka yerlere bi zaman sonra sizin de okuyacağınız başka şeyler yazarken, Elif Şafak'ın son kitabını okuyabilir, Maroon 5 konserine biletlerinizi alabilir, sınavlarınız bittiğine göre uyuyabilir, veya iş hayatına minik bir giriş yapıp Philip Morris'in "campus jobbing" işine başvurabilirsiniz. Campus jobbing şubat ve nisan ayları arasında 3 aylık bi proje. Farklı farklı mekanlara gidip, mekanlardaki durumu raporlamanız adına üniversite öğrencilerini seçtikleri bi iş. Haftada üç gün okurum, denenesi, çalışılası..

Bunu da yapmayı düşündüm ben. Sonraları klonlanmış olmam gerektiği gerçeğini farkettim.Şimdilerde herşeye atlayamadığım için hüzünlü ama nedenin NTV oluşundan dolayı bir o kadar mutluyum. Hayat bir yerden alırken diğer yerden vermeyi sürdürüyor..

Bazen sadece öğrenci mi olmalıydım acaba diye düşünüyorum..bi iki dakikalığına...
Bu Cuma günü yine sevgiliye kavuşma günü. Hala sevgiliyle birbirimizden uzak oluşumuza alışamadım. Nedendir bilinmez, halbuki biz en başından beri farklı yerlerdeydik.

Benim yine gidesim geldi..Arada böyle oluyor ve ne zaman bu olsa, ben temel aktivitelerim dışında her şeyden vazgeçiyorum galiba. Uzun zamandır okumuyorum mesela, buraya da bir şeyler yazmadım. Nasıl yaparım bilmiyorum ama artık bloga geri dönmek zamanı, gezmek zamanı, biraz değişiklik zamanı.

Hafta ortası şarkı'n


öptüm'n

3 yorum:

Adsız dedi ki...

hello!,I rеallу like уouг wrіtіng very sο much!
percеntаge we be in сontаct more about
уоur artiсle on AOL? I neeԁ an expеrt on this house to sοlvе my pгоblеm.
Maybe that's you! Taking a look forward to look you.

Check out my web page: Get Wordpress Plugin
Also see my website > SEOPressor V5

Adsız dedi ki...

Attractive рortiοn of сοntеnt.
I јust stumbled upon your websіte and in acceѕsion
capіtal to say that I get in fact enjоyed account yоur wеblog рosts.

Anyωаy I wіll be subscribing on your feeds and even I succеss yоu get
гight of entry to consistently raрiԁly.


Fеel free to surf to my web ѕite ... SEOPressor

Adsız dedi ki...

These are actually wonderful ideas in about blogging.
You have touched some fastidious factors here. Any way keep up wrinting.


Feel free to surf to my blog ... seo

Yorum Gönder