.

Vapura binmek güzeldir!

Herkese iyi pazarlar!Sanırım şu ana kadar en az post yayınladığım aylardan bi tanesi oldu bu ay.Bilemiyorum chillout havamın bir kısmını kaybetmiş olabilirim.Ya da 1. yaşın verdiği rehavet mi demeliyiz artık ne idiyse.


2 günlük bi karşı kaçamağı yaptım bu hafta sonu ve chillout havamı yerine getirebildim.Bu yüzden de ayın son gününü postsuz geçirmek istemedim.Ama daha önceden de söylediğim şeyi pekiştiriyorum ve İstanbul da bulunanlar ara sıra mutlaka vapura binmeli, kendileri için iyi olanı yapmalı diyorum!Bu rahatlığı arada kendime kanıtlamam gerekiyomuş bunu da öğrenmiş oldum.


Bu hafta sonu çok güzel vakit geçirdim ve tabii ki pazar kahvaltısını atlamayarak, pahabiçilemez 'Pazar Kahvaltımı' sevdicek arkadaşıma sundum.Tabii elimi de yakmayı ihmal etmedim.Yine de bu pazarki kahvaltı sunum olarak gözlere hitap etmiyor olsa bile lezzet yönünden oldukça tatmin ediciydi:)Ve okurum bir insan ne kadar tatlı yiyebilir sorusunun cevabı bende saklı, gel anlatiyim..Yemek yapmanın insanlara artı etkisi var!


***En çok sevindiğim, en çok hoşuma giden bir şey varsa o da kesen bıçak.

Bu aralar sinemaya gitmesem de(zaten diğer 'bu aralarda' da sonsuz filme gitmiştim)kendisi henüz gösterime girmeden şans eseri izlediğim bir filmi önermek isterim.''Nine'' Film bir müzikal ve izlediğim bir kaç müzikal içerisinde sanırım en başarılısı.Film orta yaş krizindeki bir yönetmenin yaratıcılığını kaybetmeye başlaması, buna çağre ararken de hayatındaki kadınları dengede tutma çabasını konu alıyor.Eğer müzikal seviyorsanız gidin derim.Zira filmde şarkılarla birlikte yapılan danslar filmi daha bir izlenir kılıyo.Film demişken Akbank 6. Kısa Film Festivali başlıyor. 1-11 Mart tarihleri arasında Akbank Sanat ın Beyoğlu'ndaki merkezinde, yarışan filmleri,canlandırmaları izleyebilir ve dahi atolye çalışmalarına katılarak eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.Yapılacak bütün etkinlikler ücretsiz, ancak atolye çalışmalarına sınırlı sayıda katılımcı alındığı için önceden rezervazyon yaptırmak gerekiyor.Ayrıntılı bilgiler için Akbank Sanat.


Pazar köşesi;

Ve pazar şarkısı;Öptüm'n

1 yorum:

soda varsa içeriz dedi ki...

hayat çok acayip ya vapurlar falan.. bi pencere altı yazısı imiş.;)

Yorum Gönder