.

pazar bahaneleri#2

Ps: yazar postu yazarken heyecandan bir iki şey unutmaya fazlaca meyilli..Heyecan!!


Herkese iyi pazarlar!Bu pazar, normalin dışında bir erkenlikte uyandığım için bahanesi yerine  kendisini yazmaya karar vermiştim aslında. Sonsuz görev bilinciyle işime gittiğim o sıralarda pazar rituelimi gercekleştirmenin yollarını arıyordum. Bir karışık meyve suyumun, bir pratik omletimin bir de her an bir şeyler indirmekte olan bilgisayarımda how i. Met your mother izleyebileceğim, aynı zamanda beni işte kılacak bir yol biliyorsanız hiç gecikmeden söyleyin.Ve pazar köşesi;


şöyle bir baktığımızda görüyoruz ki bu köşem iki kişilik.ah sevgili.. :)

**Geçtiğimiz hafta çarşamba günü yine cozy lounge a gittik. Gerçekten aile ortamını bu kadar iyi sağlayabilen ve size on numara memnuniyet garantisi veren öyle çok yer yok. Blogumda daha önce orayla ilgili bi yazı yazmıştım onlar da hemen kendi sayfalarında bunu yayınlamışlar, mutlu oluverdim ben de.:) Siz de yolunuzu oraya düşürdüğünüzde mutlaka kızarmış mantıyı denemelisiniz. Yemek ilk çatalda doyurmalık halinden çıkıp zevk haline kızarmış mantıyla geliyor!Artık çarşamba günleri de çok güzel canlı müzik yapmaya başlamışlar.Her türlü eğlenin, sevin, şarkıları hep bir ağızdan söyleyin, yapın!..Bu arada çıkışta blogunu sürekli takip ettiğim Sezen le karşılaşıp iki sohpetin belini kırıverdik:)


Okulum zaman zaman, ki sıklıkla her final dönemine denk düşer, beni kendisini bırakmaya, ve bana sıkıntı vermeye devam ediyo. Geçtiğimiz hafta okul hayatım boyunca en çok okulda zaman geçirdiğim haftaydı. Geriye ufak bi dans gösterisi, yazık ki iptal edilen tiyatro oyunu ve benim bu kadar iç sıkıntımdan dolayı cancanla birlikte güle oynaya pozlar vererek  çekildiğimiz şebek-komik fotoğraflar kaldı. Ona da burdan kucak dolusu "ceycey"..
Ve pazarın bahanesi, bugünün belirleyicisi niteliğinde. Gün sonunda heycandan ölmeyip güzel bi sonuç alırsam bu blog şenlik havasına girer, havai fişekler patlar, meşaleler yanar..


Günün şarkısı,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder